Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Basen na AWF-ie i dziwne zakazy

Utworzony przez tai, 13 sierpnia 2008 r. o 18:43
sioux napisał:
wd UUUUps to samo wysłałem po raz drugi. Prawdę mówiąc to pisałem bo mam awersję do basenów, chociaż korzystałem w innym mieście, więc Sama rozumiesz jak zobaczyłem że ktoś wychwala to napisałem i potem to już poszło. Jedno się jednak wyjaśniło, ogromna ulga że z Tobą wszystko jest OK.
więc żeby najpierw coś o czymś napisać to trzeba tam być. Wiadomo że są tacy którym się podoba i tacy którym nie dogodzisz. Kocham baseny i zawsze będę tam chodziła. Przez tyle lat nigdy nie złapałam żadnego syfa, kurzajki itp. Wiem tylko po tych wypowiedziach że ludzi tak jeżdżą po tych ratownikach bo chyba są zazdrośni i maja jakieś kompleksy. Jak dla mnie to całkiem normalni ludzi którzy dorabiają sobie w taki a nie inny sposób. I nie pisz już więcej o tej mojej orientacji bo w końcu się ze śmiechu popłacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiki napisał:
więc żeby najpierw coś o czymś napisać to trzeba tam być. Wiadomo że są tacy którym się podoba i tacy którym nie dogodzisz. Kocham baseny i zawsze będę tam chodziła. Przez tyle lat nigdy nie złapałam żadnego syfa, kurzajki itp. Wiem tylko po tych wypowiedziach że ludzi tak jeżdżą po tych ratownikach bo chyba są zazdrośni i maja jakieś kompleksy. Jak dla mnie to całkiem normalni ludzi którzy dorabiają sobie w taki a nie inny sposób. I nie pisz już więcej o tej mojej orientacji bo w końcu się ze śmiechu popłacze
Jeszcze parę wypowiedzi i Cię polubię. Co do ratowników to są pustaki z wygolonymi klatkami piersiowymi, więc to kwestia gustu czy wolisz prężącego bicepsy maczo czy kogoś z kim możesz inteligentnie porozmawiać na każdy temat. Z gustami się nie dyskutuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sioux napisał:
Jeszcze parę wypowiedzi i Cię polubię. Co do ratowników to są pustaki z wygolonymi klatkami piersiowymi, więc to kwestia gustu czy wolisz prężącego bicepsy maczo czy kogoś z kim możesz inteligentnie porozmawiać na każdy temat. Z gustami się nie dyskutuje.
a skąd możesz wiedzieć jacy oni są? Znasz ich? Skąd wiesz, że mają wygolone klatki, widziałeś? Miałam okazję poznać jednego ratownika, niestety teraz już nie pracuje ale widzimy się czasami. I można z nim porozmawiać na wiele tematów. Fakt, wygląd to rzecz gustu, ale nie oceniaj po nim nikogo, najpierw poznaj, później osądź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiki napisał:
a skąd możesz wiedzieć jacy oni są? Znasz ich? Skąd wiesz, że mają wygolone klatki, widziałeś? Miałam okazję poznać jednego ratownika, niestety teraz już nie pracuje ale widzimy się czasami. I można z nim porozmawiać na wiele tematów. Fakt, wygląd to rzecz gustu, ale nie oceniaj po nim nikogo, najpierw poznaj, później osądź
A czy muszę ich znać, przeczytałem co Ty napisałaś i inni. Po pierwsze to na AWF nie studiują tytani intelektu nie jest to nauka o lotach kosmicznych. Po drugie faceci którzy skupiają się nad swoim ciałem są zazwyczaj przesadnie próżni lub innej orientacji seksualnej. Po trzecie jeśli nie są kochający inaczej to wyrywając dziewczyny (im więcej wyrwie tym większa szansa że trafi) mają na ogół niską ogólną ocenę kobiet.Po czwarte to już mnie nudzi ten temat. Na jakie tematy jestem ciekaw można porozmawiać z ratownikiem, jeśli to nie tajemnica, ile można wypić,obwodu klatki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak w ogóle to dzięki bo ja też studiuje na tej uczelni, także widzę doceniasz i mnie. I zdziwiłbyś się troszkę w stosunku do poziomu nauki. Nie zauważyłam żeby przesadnie zajmowali się swoim ciałem, ale jeżeli o nie dbają to dobrze o niech świadczy. Oczywiście wszystko w granicach normy. Nie zauważyłam żeby wyrywali wszystkie dziewczyny, może za mało uwagi na to zwracam. A zresztą co mają robić? Jak ja bym była na ich miejscu i zobaczyła jakieś napalone za przeproszeniem idiotki to i ja bym się zabawiła, jaki ubaw później ;D. No możesz zapytać na jaki temat można z nimi porozmawiać. Ja Ci tylko na to odpowiem, że na każdy bo to są normalni ludzie, są jak każdy. Dlaczego od razu ich uogólniasz i traktujesz jak bezmózgów? Nigdy nie rozmawiałam z żadnym na temat wypicia i obwodów. A różnych ratowników znam, to normalni ludzie. Powiem tylko, że gorsi są tacy na plaży, bo tacy to dopiero wyrywają... Spróbuj kiedyś z jakimś porozmawiać to może się przekonasz. I może zakończmy już temat panów ratowników, bo ich uszy będą piekły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratownicy to geje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ramon napisał:
ratownicy to geje
A nie mówiłem = spedalone geje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sioux napisał:
A nie mówiłem = spedalone geje.
jak gej może być spedalony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak gej może być spedalony?
to jakby stopień wyżej niż zwykły gej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poje*ani jesteście wszyscy jak lato z radiem. Basen jak basen, chodzę tam z 1,5 rocznym dzieckiem i nie narzekam. Ani na kurzajki, grzybice, zimną wodę, niemiłą obsługę i takie tam inne rzeczy, o których piszecie. Zamiast takie głupoty tu wypisywać, byście się za coś pożytecznego wzięli a nie obrabianie tyłków ratownikom,rektorowi,kasjerkom i innym pracownikom basenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie moze jaka głebokosc jest na duzym basenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,45m - 1,85m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basen AWF SPEŁNIA WSZYSTKIE NORMY EUROPEJSKIE.Posiada super nowoczesne stacje do uzdatniania wody basenowej.W których kontrolowane są na bieżąco parametry wody - zawartosc CL-pH wody i redox czyli czystosc wody która w głównej mierze jest uzależniona od higieny osób pływających.50% osób korzystających z pływalni przed wejsciem do wody basenowej nie korzysta z natrysków ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
basen AWF SPEŁNIA WSZYSTKIE NORMY EUROPEJSKIE.Posiada super nowoczesne stacje do uzdatniania wody basenowej.W których kontrolowane są na bieżąco parametry wody - zawartosc CL-pH wody i redox czyli czystosc wody która w głównej mierze jest uzależniona od higieny osób pływających.50% osób korzystających z pływalni przed wejsciem do wody basenowej nie korzysta z natrysków ??????????
A ile procent osób sika do wody w basenie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do osób chodzących z dziećmi Moja córka ma 14 m-cy chciałabym sie z nią wybrać na basen, czy woda w nim jest naprawdę zimna tak jak piszą niektórzy (jeszcze nie byłam na basenie w AWF) A co z czepkami, chyba tak małe dzieci nie muszą ich mieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś pływa, nie ogląda się na pracę ratowników Wopr. basen to nie miejsce na randki ALE JAK ŁATWO ZAUWAŻYĆ, BASEN awf ma wiele innych FUNKCJI. N AJGORSZY JEST ZAKAZ WŁĄCZANIA MUZYKI DLA KLIENTÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do wypełnienia ankiety - korzystający z pływalni AWF Ankieta przeprowadzona jest dla celów naukowych i jest anonimowa. Odpowiedzi na poniższe pytania pozwolą ustalić poziom zadowolenia z prowadzonej działalności pływalni, oczekiwań klientów co do jej działalności i ustalić działania prowadzące do poprawy wizerunku pływalni i zadowolenia klientów z jej użytkowania ankieta pomoże mi w napisaniu pracy magisterskiej. jeśli ktoś ma chwilę, zapraszam do wypełnienia. http://webankieta.pl/ankiety/w1hpw12cheis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety to jest oggornie zabronione i ratownicy nie maja prawa wlaczac muzyki i owszem milej byloby by przy takowej poplywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy koledzy napisze wam tak, owszem jest kilka nie dociągnięć zwłaszcza jeżeli chodzi o personel damski oraz ciągle otwarte drzwi.... Z tymi klapkami to się jednak zgodzę bo na basenie jest zawsze czysto i schludnie nie wspominając już o zawsze czystej wodzie która nie śmierdzi chlorem-widać że jest ciągle zmieniana!Ogółem znam kilka baseników i tych w Wawie- też- AWF w Białej Podl. są najlepiej zarządzanymi basenami co widać po natłoczeniu ludzi. Także nie narzekajcie tylko doceńcie to co macie częśto gęsto pod nosem, ja jeżdżę regularnie zawsze wtedy gdy mam czas i ochotę mimo że mam prawie 50km w jedną stronę i nie przebywałbym tam gdyby nie odpowiadało mi to. POzdrawiam Ps. A do sauny można wejść za free bo zbytnio tego nikt nie pilnuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ta woda jest tak często zmieniana to bym się zastanowił, no ale ogolnie syfu nie ma, czysto. w sumie spoko. jedną sprawą,która przeszkadza są wejścia w godzinach popołudnioiwych, wtedy jakieś grupy przychodzą i jest lipa. Ale rano chociaż za piątaka można myknąć no a do sauny faktycznie można wejść, bo nikogo to nie interesuje, ratownicy są bardziej zajęci kobietami a częściej małolatami niż pilnowaniem, żyć nie umierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...